MB "Įrankiai profesionalams" - tai ambicinga 2015 metais įsikūrusi įmonė, vadovaujama Direktorės Paulinos Ramoškės. Įmonė MB "Įrankiai profesionalams" užsiima darbo įrankių, detalių prekyba, įrankių pardavimu, priedų ir aksesuarų įrankiams tiekimu. Kiekvienas klientas mums svarbus, tad manome, kad tiek anglinių šepetėlių patiekimas, tiek aprūpinimas įrankiais stambias įmones mums vienodai svarbūs. Kiekvienas klientas mums - dovana, tad dėkojame iš anksto!

NAUJIENA! Parduotuvė persikėlė į naujas prekybines patalpas Draugystės g.19, 3 įėjimas. Daugiau pasirinkimo, lengviau mus surasti!

NAUJIENA! Pradėjome prekiauti autoservisų įranga ir įrankiais - smūginės galvos raktai, veržlės, įrankių spintelės ir kt. įrankiai - Jūsų servisui!

NAUJIENA! Nuo šiol MB "Įrankiai profesionalams" gali pasiūlyti ir įrankių remonto paslaugą - priimame elektrinius, benzininius, akumuliatorinius bei pneumatinius įrankius remontui, priimame įrankius garantiniam remontui.

Įrankių defektacija (gedimo nustatymas) - NEMOKAMAI! Profesionalus servisas greitam ir kokybiškam remontui! Laukiame Jūsų biure adresu Draugystės g.19, 3 įėjimas Kaune!

Įmonė MB "Įrankiai profesionalams" prekiauja tarptautinėje rinkoje įrankiais, jų detalėmis, priedais ir aksesuarais. Turime parduotuvę didžiausiame tarptautiniame pardavimų tinklapyje eBay, jei gyvenate ar dirbate ne Lietuvoje, turite galimybę įsigyti Jums reikiamų įrankių ar jų dalių į bet kurį pasaulio kampą. eBay parduotuvės adresas - http://stores.ebay.com/partssupply_co_uk/ . Jei neradote reikiamos dalies ar įrankio - visada galite atsiųsti užklausą per eBay žinutes, taip pat el.paštu info@irankiaiprofesionalams.lt ir mbirankiaiprofesionalams@gmail.com .

eBay parduotuvėje galite atsiskaityti trimis valiutomis - UK svarais sterlingais, JAV doleriais ir eurais. Parduotuvė pelniusi vartotojų pasitikėjimą - turime 99 % patikimumo reitingą, virš devynių tūkstančių atsiliepimų, "Tier Power Seller" , "TOP rated Seller" statusus. MB "Įrankiai profesionalams" galima pasitikėti!

Prekiaujame prekinių ženklų Makita, Bosch, Flex, Hitachi, Bahco, Tyrolit, Hilti, Stabila, Milwaukee ir daug kitų gamintojų produkcija. Jei ieškote detalės ar įrankio, kurio nerandate mūsų el.parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt , visada galite atsiųsti užklausą elektroniniu paštu info@irankiaiprofesionalams.lt , siųsti trumpasias žinutes ir skambinti telefonu +37067165625 taip pat atsiųsti greitą užklausą puslapio dešiniajame viršutiniame kampe paspaudę ikoną "Greita užklausa". Pasistengsime atsakyti per trumpiausią įmanomą laiką. Kaip sakoma, yra darbų, kurie turėjo būti padaryti jau vakar, tad... mes visada skubame Jums padėti!

Įmonės rekvizitai - 

Įmonės kodas 303805360

PVM kodas LT100009199815

Parduotuvės adresas Draugystės g.19, 3 įėjimas, 51230 Kaunas

Tel.Nr. +37067165625

           +37060486179

el.p. info@irankiaiprofesionalams.lt

andrius@irankiaiprofesionalams.lt

mbirankiaiprofesionalams@gmail.com

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šiomis pirkimo ir pardavimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės) reglamentuojamos asmens (toliau – Pirkėjas), įsigyjančio prekes www.irankiaiprofesionalams.lt internetinėje parduotuvėje ir MB „Įrankiai profesionalams“ (toliau – Pardavėjas)  tarpusavio teisės, pareigos ir atsakomybė bei kiti su prekių pirkimu – pardavimu susiję santykiai. Įsigydamas prekes el. parduotuvėje, Pirkėjas patvirtina, kad šias Taisykles jis supranta ir jų laikysis.

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Pirkėjas užsakydamas prekes internetinėje parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt privalo nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį bei elektroninio pašto adresą.

2.2. Pardavėjas patvirtina, kad Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo internetinėje parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

3. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs prekę ir suformavęs užsakymą, kuriame nurodė visus užsakymui pateikti būtinus duomenis, susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“, arba prekę (prekes) užsako telefonu.

3.2. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra archyvuojama MB „Įrankiai profesionalams“ duomenų bazėje.

4. Pirkėjo teisės

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis ir LR įstatymais ar kitais teisės aktais.

4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti internetinėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai pirkimo-pardavimo sutartis buvo sudaryta dėl:

4.2.1. Prekių, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo.

4.2.2. Kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4.2.3. Kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4.3. Pirkėjo teisė nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį yra įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. Įsakymu Nr.258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“ taisyklėmis, kuriomis Pirkėjas turi teisę pasinaudoti jeigu prekė nebuvo sugadinta ir (arba) nepasikeitė jos prekinė išvaizda, įpakavimas, ja nebuvo naudotasi.

5. Pirkėjo pareigos

5.1. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir kitus su užsakymo įvykdymo susijusius mokėjimus ir priimti užsakytas prekes šių Taisyklių nustatyta tvarka.

5.2. Pirkėjas už internetinėje parduotuvėje užsakytas prekes atsiskaito banko pavedimu, grynaisiais pinigais priklausomai nuo užsakymo pateikimo metu pasirinkto apmokėjimo būdo. Atsiskaitydamas pavedimu, Pirkėjas privalo mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti užsakymo numerį, kuris yra atsiunčiamas el. paštu Pirkėjui suformavus ir patvirtinus užsakymą.

5.3. Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją apie pirkimo-pardavimo sutarties nutraukimą el. paštu info@irankiaiprofesionalams.lt per 7 darbo dienas nuo sutarties sudarymo datos.

5.4. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu info@irankiaiprofesionalams.lt arba telefonu 8 671 65625

5.5. Pirkėjas privalo laikytis šių Taisyklių bei LR teisės aktuose numatytų reikalavimų.

6. Pardavėjo teisės

6.1. Jei Pirkėjas mėgina pakenkti ar pakenkia internetinės parduotuvės veikimui ar pažeidžia savo įsipareigojimus ar šias taisykles, Pardavėjas be išankstinio įspėjimo turi teisę nutraukti galiojančias pirkimo-pardavimo sutartis bei panaikinti galimybę Pirkėjui sudaryti naujas sutartis.

6.2. Pardavėjas be išankstinio įspėjimo gali nutraukti ar laikinai sustabdyti internetinės parduotuvės veiklą. Pardavėjas neatsako už jokius su tuo susijusius nuostolius.

6.3. Pardavėjas turi teisę nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį, jei Pirkėjas neatsiima savo užsakymo per 5 darbo dienas nuo pristatymo į nurodytą vietą datos.

6.4. Pardavėjas turi teisę atnaujinti šias Taisykles paskelbdamas apie tai internetinėje svetainėje www.irankiaiprofesionalams.lt.

7. Pardavėjo pareigos

7.1. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad internetinė parduotuvė veiks tinkamai ar, kad duomenų perdavimas vyks be klaidų, tačiau kartu įsipareigoja dėti visas įmanomas pastangas tinkamam internetinės parduotuvės veikimui. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo patirtus nuostolius susijusius su internetinės parduotuvės veikimu.

7.2. Pardavėjas įsipareigoja įvykdyti užsakymą per 1-30 darbo dienų nuo jo pateikimo datos (neskaičiuojami savaitgaliai ir valstybinės švenčių dienos, taip pat atvejai, kai prekių pristatymas užtrunka ne dėl Pardavėjo kaltės). Pirkėjui pasirinkus atsiskaitymą banko pavedimu, užsakymo įvykdymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo lėšų gavimo į Pardavėjo sąskaitą dienos. Apie vėluojantį užsakymo įvykdymo terminą Pardavėjas privalo informuoti Pirkėją iki Taisyklėse numatyto užsakymo įvykdymo termino pabaigos.

7.3. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas įvykdyti užsakymo, įsipareigoja ne vėliau kaip per 5 darbo dienas Pirkėjui pasiūlyti kitą prekę iš parduotuvės katalogo arba sugrąžinti už užsakymą sumokėtus pinigus. Apie savo pasirinkimą gauti kitą prekę Pirkėjas informuoja Pardavėją el.paštu info@irankiaiprofesionalams.lt arba tuo pačiu el. paštu pateikia prašymą grąžinti pinigus, kuriame būtinai nurodo savo asmens duomenis ir užsakymo numerį.

7.4. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse numatytų reikalavimų.

8. Sutarties kaina ir apmokėjimas

8.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt nurodomos eurais su PVM. Pirkimo-pardavimo sutarties kainą sudaro visų perkamų prekių suma ir, užsakymų pristatymo į Pirkėjo pageidaujamą vietą atvejais, transporto išlaidos.

8.2. Pirkėjas už internetinėje parduotuvėje užsakytas prekes atsiskaito banko pavedimu, grynaisiais pinigais priklausomai nuo užsakymo pateikimo metu pasirinkto apmokėjimo būdo.

8.3. Pardavėjas savo nuožiūra turi teisę reikalauti iš Pirkėjo avanso už užsakytas prekes.

8.4. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad Pirkėjui pateikus prekės užsakymą ir Pardavėjui jį patvirtinus, prekės kaina gali kisti, atsižvelgiant į prekės kainai įtakos turinčius veiksnius, tokius kaip prekės savikainos padidėjimas, informacinių sistemų techninė klaida, papildomos su prekės pardavimu Pirkėjui susijusios išlaidos (LR CK 6.313 str. 7 d.). Pirkėjui tokiu atveju nesutinkant įsigyti prekę nauja kaina, bet kuri iš Šalių, įspėjusi apie tai kitą Šalį, turi teisę nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Šalys susitaria, kad nuostoliai, susiję su pirkimo-pardavimo sutarties nutraukimu tokiu atveju yra neatlyginami.

9. Prekių pristatymas

9.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes internetinėje parduotuvėje www.irankiaiprofesionalams.lt, turi nurodyti adresą, kuriuo pageidauja gauti prekes.

9.2. Pristatymo kaina Pirkėjo pageidaujamu adresu nurodyta formuojant užsakymą. Atsiskaitant grynaisiais pinigais juos sumokant prekes pristatančiam kurjeriui (C.O.D. paslauga), papildomai apmokestinama 1.00 € su PVM.

9.3. Didelių gabaritų siuntiniams gali būti taikomas nuo 17.00 € iki kelių šimtų Eurų pristatymo mokestis. Apie šį mokestį Pardavėjas informuoja Pirkėją raštu arba telefonu prieš pristatydamas prekes ir tik Pirkėjui sutikus su pristatymo sąlygomis toks užsakymas yra vykdomas.

9.4. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes pats, tais atvejais, kai Pirkėjas neturi galimybės priimti prekių, jas atsiimti gali Pirkėjo įgaliotas atstovas.

9.5. Prekių priėmimo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba kurjeriu patikrinti prekių būklę. Jei prekių būklė netinkama, būtina surašyti laisvos formos prekės pažeidimo aktą, kurį abi šalys turi patvirtinti savo parašais. Pirkėjas tokiu atveju privalo per 2 darbo dienas nuo pažeidimo akto surašymo informuoti Pardavėją apie pažeidimo akto pildymo faktą.

9.6. Jei Pirkėjas pasirašo prekių priėmimo-perdavimo aktą, laikoma, kad Pirkėjas gavo kokybiškas prekes ir Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl mechaninių prekių pažeidimų.

10. Prekių garantija

10.1. Kiekvienos internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės yra nurodomos techninėje charakteristikoje, kilus neaiškumams dėl prekių savybių papildoma informacija yra suteikiama teiraujantis el. paštu info@irankiaiprofesionalams.lt.

10.2. Kiekvienai internetinėje parduotuvėje parduodamai prekei yra suteikiama gamintojo garantija, išskyrus atvejus, kai Pardavėjas nustato kitą garantijos terminą (toks terminas yra nurodomas prekės specifikacijoje).

10.3. Garantiją patvirtinantis dokumentas yra sąskaita faktūra (Pirkimo dokumentas).

10.4. Tais atvejais, kai prekės garantinę priežiūrą atlieka prekės gamintojas, Pardavėjas turi teisę nukreipti Pirkėją į gamintojui atstovaujantį autorizuotą serviso centrą.

10.5. Garantija įrankiams ir įrenginiams suteikiama pagal galiojančius įstatymus. Garantinio laikotarpio metu bus nemokamai pašalinti gedimai, susiję su gaminio medžiagų kokybe arba gamybos broku. Garantija taikoma tik pateikus prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą, kvitą) arba jo kopiją. Prekės pristatymu rūpinasi pirkėjas.

10.6. Garantija taikoma tik prietaiso gedimui pašalinti. MB „Įrankiai profesionalams” neprisiima atsakomybės už žalą padarytą kitam turtui ar asmenims bei saugaus darbo taisyklių laikymąsi. 

10.7. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantinės sąlygos galioja likusį garantijos laiką.

10.8. Garantija netaikoma: Natūralaus nusidėvėjimo atveju (t.y. eksploatacinėms medžiagoms - filtrams, žvakėms, dirželiams, lemputėms, saugikliams ir pan., jeigu gedimas atsirado ne dėl defekto ar gamybos broko, o dėl neišvengiamo įrenginio ar įrankio nusidėvėjimo, atsirandančio eksploatacijos metu); Perkrovos atveju; Netinkamo naudojimo atveju (už įsigyto įrankio/įrenginio kasdienę priežiūrą visiškai atsako savininkas; Jei gedimas atsirado dėl aplaidžiai vykdomos priežiūros, MB „Įrankiai profesionalams” pasilieka teisę netaikyti garantijos); Modifikacijos atveju (tuo atveju, jei buvo bandoma ardyti, remontuoti ar modifikuoti įrankį/įrenginį be MB „Įrankiai profesionalams” atstovų sutikimo, buvo naudojami netinkami ar nekokybiški priedai).

11. Prekių grąžinimas ir keitimas

11.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr.217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

11.2. Pirkėjas turi teisę per 7 darbo dienas grąžinti Pardavėjui įsigytą prekę tais atvejais, kai prekė buvo siunčiama Pirkėjo nurodytu adresu, t.y. kai Pirkėjas neturėjo galimybės tinkamai įvertini užsakytos prekės funkcionalumo ir savybių.

11.3. Pirkėjui atsiimant prekę MB „Įrankiai profesionalams“ parduotuvėje, jam sudaromos visos galimybės tinkamai įvertinti prekės būklę bei savybes, taip pat suteikiama visa pageidaujama informacija apie prekę, todėl, remiantis LR galiojančiais teisės aktais, elektronikos prekės grąžinamos tik Pardavėjui sutikus.

11.4. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui tik tokią prekę, kuri yra nepriekaištingos prekinės išvaizdos ir būklės (originali komplektacija, nepažeista pakuotė, techniškai tvarkinga, nenaudota prekė).

11.5. Prekės grąžinamos Pirkėjų sąskaita, išskyrus tuos atvejus, kai grąžinama ne tokia, kokia buvo užsakyta, prekė arba, kai pristatyta prekė yra nekokybiška.

11.6. Pirkėjas grąžindamas prekę privalo pateikti jos įsigijimo dokumentą.

11.7. Prekių grąžinimo atvejais galimas ir prekių pakeitimas analogiškomis prekėmis, priklausomai nuo aplinkybių.

11.8. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais yra pervedami į sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas, nebent sutariama su Pardavėju kitaip. Atsiskaitant grynaisiais pinigais, pinigai grąžinami į banko sąskaitą.

12. Atsakomybė

12.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už jo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

12.2. Pardavėjas neatsako už Pirkėjo patirtus nuostolius, jei jie buvo patirti neatsižvelgus į Pardavėjo siūlymus ir rekomendacijas, taip pat šių Taisyklių nesilaikymą, nors galimybė su jomis susipažinti Pirkėjui buvo suteikta.

12.3. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

13. Neįprastosios aplinkybės

13.1. Šalys neatsako už visišką ar dalinį savo įsipareigojimų pagal šias Taisykles nevykdymą, jei tai įvyksta dėl nenugalimos jėgos aplinkybių. Šalys nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes supranta taip, kaip nustato Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Jei nurodytos aplinkybės trunka ilgiau kaip 1 mėnesį, Šalys tarpusavio susitarimu gali nutraukti šias Taisykles.

14. Apsikeitimas informacija

14.1. Pardavėjas visą su užsakymo vykdymu susijusią informaciją siunčia Pirkėjo paskyroje nurodytu el. pašto adresu.

14.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo nurodytais el. pašto adresais.

15. Baigiamosios nuostatos

15.1. Šios Taisyklės yra sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

15.2. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

15.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo ar galiojimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 


Follow us on Facebook